press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/5

Hipomood Temalı Duvar Kağıdı Koleksiyonu;  Yaşamınıza yeni bir boyut, yeni bir heyecan ve dinamizm katmak amacıyla evlerinize, ofislerinize dolayısıyla tüm yaşam mekanlarınıza uzun süre konuk olmak üzere geliyor. Hipomood;  Farklı tarzları, farklı kültürel akımları sizlere sunarken aynı zamanda canlı renkler ve dinamik temalarla da yaşayan ortamlar oluşturmayı hedefliyor. Kimi zaman sizi eskiye götürecek nostaljik figürlerle kimi zaman da çağın hızına ayak uyduracak renkli ve soyut çizgilerle bir değişim vaadediyor bunu yaparken de kullandığı hammadde ve sarf malzemelerini  uluslararası nitelikte sertifikalı ürünler arasından seçiyor ve tamamen çevreci bir proses ile üretim yapıyor. Tasarımı ve ürün çeşitliliğini yüksek teknoloji ile birleştiren Hipomood Koleksiyonu içinden tarzınıza ve beğeninize hitap edecek seçenekleri bulmanız artık çok kolay, seçin ve sipariş verin;  Üst düzey kaliteye ve kusursuz ürüne dünya standartlarında, hızlı bir servis ve ambalaj ile sahip olun...

Rabbit

Game

Floral

Balloons

Frames

Fantastic

Another Brick

Swirl Concerte

DUVAR POSTERİ

Değerli Ziyaretçimiz,

 

01/0cak/2016 tarihinden itibaren HipoMOOD ve Wallogy Markalarımızın Türkiye Perakende Satış ve Dağıtım Faaliyetlerini ifa etmek üzere Royal Duvar Kağıdı A.Ş. Firması ile anlaşmış bulunuyoruz. Bu minvalde yeni çözüm ortağımız Royal Duvar Kağıdı A.Ş. Firması ve Yetkili Bayileri aracılığıyla Türkiye sathında şu an için 80 noktada markalarımızın perakende satışı gerçekleştirilecektir.

Bu karar; Wallogy ve Hipomood Markalarımızın perakende manada nihai tüketicilere daha hızlı ve yaygın biçimde ulaştırılması amacına yöneliktir. Bununla birlikte; Base Dekor A.Ş. olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Kurumsal ve Proje Müşterilerimize direkt olarak fabrikamızdan toptan satışımız ve hizmetlerimiz devam edecektir. Firmamızın Royal Duvar Kağıdı A.Ş. ile oluşturduğu çözüm ortaklığının Firmalarımız, Markalarımız ve Duvar Kağıdı Pazarı için hayırlı olmasını temenni eder, konuyu bilgilerinize arz ederiz.

 

Saygılarımızla…